Skrzynki Samonawadniające Do Domowych Upraw

Doniczki na Zioła

Doniczki samo nawadniające

Skrzynki samonawadniające do sadzania ziół i kwiatów

Skrzynki samonawadniające do zawieszenia na ścianie

Skrzynki samonawadniające sposobem na ozdobienie domu ziołami, roślinami jednorocznymi lub owocami jest skorzystanie z naszych boksów. Można je mieć jako pojedyncze pudełka, np. w kuchni, ustawiać jeden na drugim bądź pojedynczo w przestrzeni lub powiesić kaskadowo na ścianie. W takim przypadku nie potrzebujesz źródła wody ani gniazdka elektrycznego, wystarczy zwykła konewka.

Na wystawie posadziliśmy w nich zioła i jest to ogromny sukces. Wierzymy, że niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na wykorzystanie skrzynek do całorocznej uprawy ziół, czy do sezonowej uprawy owoców i roślin jednorocznych, będziesz zadowolony z naszego systemu.

 

Doniczka z wskaźnikiem ilości wody

Każdy z boksów ma wskaźnik, który pokazuje poziom wody , gdy ustawione są jeden na drugim. Pełny zbiornik wystarcza na jeden boks do 3 tygodni, oczywiście zależy to od rodzaju roślin, które masz w posadzone i tego, jak bardzo są spragnione.

 

 

 

 

Na zdjęciu widać 6 boksów zagnieżdżonych jeden na drugim w praktyczny uchwyt. Możemy jego ustawić w dowolnym miejscu. Rośliny wyjmuje się z boksów i sadzi je w przygotowanych skrzynkach, w każdym boksie są 4 skrzynki do skrzynek trzeba wsypać drobny „żwir”, tak aby korzenie roślin nie znajdowały się bezpośrednio w wodzie przez cały czas. Wymiary jednego boksu to 57cmx18cmx18cm . Ogród wertykalny w boksach Green Sun to plac zabaw, na którym można się bawić, wymyślać i starać się jak najlepiej wykorzystać przestrzeń. Są proste, praktyczne, czyste i gwarantują dobrą zabawę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *